Istota małżeństwa

Szczegóły wydarzenia

  • 02.02.2020
  • 09:45
  • Centrum Chrześcijańskie Swojczyce ul. Swojczycka 105

Kiedy dwoje młodych ludzi stając na ślubnym kobiercu deklaruje sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską do końca życia to nie przewidują, że ta obietnica będzie wielokrotnie poddawania próbie czasu.
Przychodzi taki moment, kiedy niejedno małżeństwo zaczyna zmagać się z różnego rodzaju wyzwaniami. A przecież miało być inaczej, miało być tak cudownie!
W trosce o Twoje zdrowe relacje małżeńskie zapraszamy Cię na serię ośmiu krótkich spotkań przy książce Timothy i Kathy Kellerów pt. „Istota małżeństwa”. Pierwsze spotkanie w niedzielę, 2 lutego o godzinie 9:45 w Centrum Chrześcijańskim przy ul. Swojczyckiej 105.
Książka Kellerów to jedna z najlepszych pozycji, jakie pojawiły się na rynku wydawniczym. Została napisana z myślą o małżeństwach, niemniej jest również kierowana do ludzi stanu wolnego.
Założenie jest takie, że podczas tych ośmiu spotkań wsłuchamy się z kubkiem kawy/herbaty w dłoniach w bardzo wartościowe, praktyczne, a przy tym na wskroś biblijne nauczanie małżonków z ponad 40-letnim stażem.

Mam nadzieję, że do nas dołączysz 🙂
Mirek Marczak