Bóg nie jest naiwnym wymysłem prostych ludzi, a wiara nie jest ślepym ufaniem na przekór zdrowemu rozsądkowi. Wierzymy, bo przekonaliśmy się o prawdziwości Biblii jako Bożego Słowa i doświadczyliśmy przemieniającej mocy Chrystusa. Właśnie dlatego, że Bóg jest i ma moc zmieniać ludzkie życia, wezwanie Chrystusa „pójdźcie za mną” jest skierowane do ludzi każdego wieku, nie tylko starych. Na to wezwanie odpowiedzieliśmy i my, młodzi ludzie, którzy za sprawą Jezusa Chrystusa pokochaliśmy Boga i zapragnęliśmy żyć dla Niego.

Jeżeli nie obce są Ci te słowa, albo po prostu chciałbyś/chciałabyś się przekonać o co w tym wszystkim chodzi, to zapraszamy Cię na nasze spotkania, które przeznaczone są dla młodzieży/studentów w wieku 16+. Spotykamy się w czasem w ciągu tygodnia, czasem w weekendy; czasami u kogoś w domu, a czasami gdzieś na mieście. Spędzamy ze sobą czas. Dyskutujemy na tematy związane z wiarą i życiem codziennym. Wspólnie studiujemy Biblię i uczymy się od siebie nawzajem.

Jeżeli brak ci śmiałości to zapraszamy też na niedzielne spotkania, gdzie w stałym miejscu i o stałej godzinie, będziesz mógł/mogła spotkać nas na niedzielnym nabożeństwie.