Słowo od naszych duszpasterzy
Jeżeli szukasz doskonałego kościoła wypełnionego doskonałymi ludźmi to my nimi nie jesteśmy! Jeśli jednak chcesz być częścią grupy, która pragnie szczerze poznawać Boga dzięki Jezusowi Chrystusowi to być może nasza wspólnota jest miejscem dla Ciebie.

Na różnych spotkaniach wspólnotowych staramy się, by Słowo żywego Boga było powiązane z naszym codziennym życiem. Chcemy, aby nasze relacje z Bogiem penetrowały nasze życie w domu, w sąsiedztwie, w pracy, na uczelni, gdziekolwiek jesteśmy.

Nie jesteśmy jedynym zbawiającym kościołem, ale wskażemy Ci tego, który jedynie zbawia – Jezusa Chrystusa. Nie jesteśmy doskonałym kościołem ale uczymy się od tego, który jest doskonały. Dołącz do nas, jeśli masz pragnienie by Bóg zmienił Twoje życie tak, jak zmienia nasze.

w niedzielę …
… możesz spodziewać się ludzi z różnych środowisk i warstw społecznych. Wśród nich na pewno znajdziesz kogoś takiego jak Ty.
Nabożeństwo trwa zwykle nieco ponad godzinę. Muzycy prowadzą uczestników w piosenkach, których celem jest zwrócenie uwagi na wielkość i wyjątkowość Boga. To dla Niego, o Nim i na Jego chwałę chcemy wspólnie śpiewać.

Nierozerwalnym elementem nabożeństwa jest praktyczne rozważanie biblijne. Zwykle trwa około 25 minut i odnosi się do codziennych życiowych spraw każdego z nas.

Ostatnim elementem niedzielnego spotkania jest „Wieczerza Pańska” (Eucharystia). Każdy, kto przeżył nowe narodzenie z Bogiem ma przywilej spożywania odrobiny chleba i soku z winogron symbolizujących śmierć Chrystusa na krzyżu.

Terminy naszych nabożeństw oraz innych spotkań wspólnotowych znajdziesz w kalendarzu.